thumbs-iconGuvenli, Hizli, Verimli

clock-iconCalisma Saatleri : Pazartesi-Pazar (8.00am - 6.00PM)

mobile-icon

Telefon+90 533 313 00 53

HAKKINDA

Kurumsal

Temizlik kapsam ve uygulamalarında, eğitimli, bilgili, tecrübeli ve güvenilir personeli ile hızlı hareket edebilen, akademik yaklaşımı ile yaratıcı, alternatif çözümler üreten, çevreci, ekonomik ve tüm endüstriyel sektörlere uzun vadeli hizmet verebilecek kapasitede ve mali açıdan avantajlar sunmaktadır.

Bio Master, projelendirme sonrasında temizlik ve personel hizmetlerini beklentilerinizi aşarak yerine getirebilecek durumdadır.

Başta temizlik, peyzaj uygulamaları, sevkiyat hizmetleri, esnek iş gücü, dönemsel personel hizmetleri ve bordro yönetimi olmak üzere çeşitli iş konularında endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren kuruluşumuz, çağdaş ekipmanları ile özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadroları ile yılların birikimi ve tecrübesiyle, müşterilerinin memnuniyeti ve desteği ile kontrollü olarak büyümektedir.

Hizmet sektörü bir ekip işidir; kısa sürede çok iş, titiz çalışma, bilinçli ekip çalışmaları, personel başarı performans çizelgeleri, kadrolu, güler yüzlü, güvenceli personellerden oluşan profesyonel ekip ile gerçekleştirmekteyiz.

CALISMALARIMIZILETISIM